Asisyappy Blog

Online Randevu Uygulaması

27 Haziran 2022
Randevu Hatırlatma Sistemi

Gün içerisindeki yoğun iş temposuna bağlı olarak zaman ve iş yönetimini yapma konusunda eksiklikler yaşanabilmektedir. Her işe yetişmenin mümkün olmadığı durumlarda gün içerisindeki önemli randevu veya toplantıların hatırlatılması ve mevcut bir yazılım ile programlanması günümüz iş hayatında elzemdir. Asistanım Online ile tüm randevularınızı müşterilerinize SMS yoluyla hatırlatarak bir panel üzerinden gönderim sağlayabilirsiniz. Randevu hatırlatma sistemi; yapay zeka ile tasarlanmış ve tamamen sizin talep ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlenen akıllı sistemlerdir.

Randevu Hatırlatma Sisteminin Özellikleri Nelerdir ?
  • Sizlere zaman yönetimi sağlayarak, gün içindeki vaktinizi en sağlıklı şekilde değerlendirmenizi sağlar.
  • Müşterilerinize randevuları hatırlatılarak olası gecikmelerden kaynaklanacak olan sorunların önüne geçer.
  • Geç kalınan veya unutulan randevulardan kaynaklanan ekonomik açığınızı ortadan kaldırmanızı sağlar.
  • Yüksek müşteri memnuniyeti sunarak, müşterilerinizle aktif bir bağlantı halinde kalmanızı sağlar ve müşterilerinizin daimi ve kalıcı olmasını sağlar.
Randevu Hatırlatma Sistemi İşletmenizin İdaresini Kolaylaştırır

Dijitalleşen dünyada, işletme sahipleri için profesyonelleşmek adına atılması gereken en önemli adım; şüphesiz, teknolojinin bizlere sağladığı imkanlardan yararlanmak olmalıdır. Her nerede olursanız olun, işletmenizin yönetimini kolaylıkla yapmak hem işletmenizin profesyonel bir portföye ulaşması hem de müşteri memnuniyeti ve kalıcılığı açısından oldukça önemli bir noktadır.

Bu bağlamda randevu hatırlatma sistemleri, günlük çalışma temposunda hem işletme sahiplerine hem işletmede çalışan kişilere hem de müşterilere yüksek bir kolaylık sağlamasıyla birlikte, zamandan da oldukça tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Randevu Hatırlatma Sistemi Nasıl Uygulanır ?

Asistanım Online ile randevu hatırlatma sistemi kullanımı oldukça basittir. Asistanım Online ekibi, işinde uzman kadrosuyla sizler için 7/24 hizmet sunmakla birlikte hızlı geri dönüşler yaparak sizi ve işletmenizi profesyonel işletmecilik noktasına yükseltme konusunda deneyim sahibidir. Ekibimizle, iletişime geçmeniz durumunda hızlı bir geri dönüt olarak randevu hatırlatma sistemini işletmenize veya salonunuza kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Gelişen ve değişen dünyada, teknolojinin bize sağladığı kolaylıkları, siz müşterilerimize en sağlıklı ve en kaliteli iletmek için uzun yıllık tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Zamanın kıymetini bilmekte ve siz müşterilerimizin de kıymetli vaktini önemsemekteyiz. Asistanım Online platformunu tercih ederek işletmenize ışıltı ve fark yaratın.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.