Asisyappy Blog

Online Randevu Uygulaması

26 Haziran 2022
Online Randevu Uygulaması

Online randevu uygulaması ile müşterileriniz, Asistanım Online firmasının sizlere sunduğu üst düzey kapsamlı yazılımı kullanarak yalnızca isim ve adreslerini ekleyerek kolayca randevu oluşturabilecekler. Bu sistem, müşterileriniz için de büyük bit kolaylık sağlayacağı için devamlı olarak sizi tercih etmelerine neden olacaktır.

Online Randevu Uygulamasının Özellikleri
  • Her kadın güzellikte rekabet içinde olduğu gibi güzellik merkezleri de kendi içinde rekabettedir. Bu tür işletmeler zaman kaybını önlemek ve müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmek için birden fazla çalışanla işlerini yürütür. Bu çoğu zaman başarılı olur. Fakat işletmenin büyümesi ve müşterilerin kalabalıklaşması işleri karmaşaya sokar. Bunun önüne geçmek için oluşturulan online randevu uygulaması ile işletmenizin katma değerini arttırabilirsiniz.
  • Online randevu uygulamasının en belirgin özelliklerinen biri ise birden fazla kişinin yapabileceği işleri tek başına sistemli bir şekilde yapıyor olmasıdır. Bu durum çalışanlarınızın da iş yükünü ciddi oranda azaltacağı gibi, çalışanlarınızın müşterilerinize ayırdıkları vakti de arttıracaktır.
  • Online randevu uygulaması ile hangi işlem için ne kadar randevu oluşturulduğunu görebileceksiniz. Bu durum da hangi işlemden daha çok kar elde edeceğinizi de gözlemlemiş olacaksınız. Sonuç olarak da az kazanç işlemlerin yanı sıra daha ciddi kazanç elde ettiğiniz işlemlere yoğunlaşarak müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.
  • Her müşteri kendini özel hissetmek ister. Bu sebeple, işletmenizde online randevu uygulamasını kullanarak hangi müşterinizin ne zaman işletmenize geldiğini bilirsiniz ve iletişiminizde de bunu edersiniz. Bu durum da müşterinin kendini özel hissetmesine neden olarak müşteri memnuniyetini ciddi oranda arttıracaktır.
  • Online randevu uygulamasının bir diğer güzel yanı ise, müşterileriniz randevularını online olarak alırken hem kendi uygunluğunu ayarlayarak hem de salonunuzun uygunluk durumunu görüp ona göre randevusunu oluşturabilir.
  • Gün içerisinde planlı olmak, zaman yönetimi açısından oldukça mühimdir. Online randevu uygulaması, gün içerisindeki işlerinizi belli bir plana bağlı kalarak düzenler. Bu düzenleme işlemini de hem müşterilerinizin hem de salonunuzun uygunluğuna göre titizlikle şekillendirir.

Asistanım Online firması olarak, deneyimli ve uzman kadromuzla sizlere 7/24 online hizmet sunmaktayız. Bizlere istediğiniz an iletişim hattımızdan ulaşarak salonunuz için en kaliteli hizmeti edinebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.