Asisyappy Blog

Online Randevu Programı

24 Haziran 2022
Online Randevu Programı

Online randevu uygulaması ile hangi işlem için ne kadar randevu oluşturulduğunu görebileceksiniz. Bu durum da hangi işlemden daha çok kar elde edeceğinizi de gözlemlemiş olacaksınız. Sonuç olarak da az kazanç işlemlerin yanı sıra daha ciddi kazanç elde ettiğiniz işlemlere yoğunlaşarak müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Online Randevu Programı Avantajları
  • Online randevu programı, müşterilerinizin hangi gün hangi tarihte geldiğini sizlere gösterir. Bu sayede olası sorunlarda, müşterilerinize karşı elinizde bir dijital belge olacaktır.
  • Online randevu programı, ile birlikte çalışanlarınızın iş yükü azalacak ve müşterilerle ilgilenme süreleri artacaktır. Bu durumda beraberinde yüksek müşteri memnuniyetini getirecektir.
  • Akıllı yazılım ile müşterileriniz randevularını online olarak alırken hem kendi uygunluğunu ayarlayarak hem de salonunuzun uygunluk durumunu görüp ona göre randevusunu oluşturabilir. Siz de tek tuşla bu randevu programını dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz.
  • Online randevu programı ile hangi işlem için ne kadar randevu oluşturulduğunu görebileceksiniz. Bu durum da hangi işlemden daha çok kar elde edeceğinizi de gözlemlemiş olacaksınız. Sonuç olarak da az kazanç işlemlerin yanı sıra daha ciddi kazanç elde ettiğiniz işlemlere yoğunlaşarak müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.
  • Online randevu programının en belirgin özelliklerinen biri ise birden fazla kişinin yapabileceği işleri tek başına sistemli bir şekilde yapıyor olmasıdır. Bu durum çalışanlarınızın da iş yükünü ciddi oranda azaltacağı gibi, çalışanlarınızın müşterilerinize ayırdıkları vakti de arttıracaktır.
  • Online randevu programının bir diğer güzel yanı ise, müşterileriniz randevularını online olarak alırken hem kendi uygunluğunu ayarlayarak hem de salonunuzun uygunluk durumunu görüp ona göre randevusunu oluşturabilir.
  • Mutlu müşteriler, mutlu çalışanlardan geçer. Çalışanlarınız iş yükü ne kadar az olursa onlara verecekleri hizmet daha da kaliteli ve sağlıklı oalcaktır. Bu bağlamda online randevu programını kullanarak, normalde çalışanlarınızın yapacağı işlemleri yapay zeka ile özel tasarlanan bu yazılım yapmış olacaktır. Bu durumda hem zamandan hem de günlük iş yoğunluğundan tasarruf edilmiş olacaktır.
  • Salonunuzu güçlendirmek ve profesyonelleşme yolunda radikal bir adım atmak isteyenlerin mutlaka işletmelerine uygulaması gereken bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır online randevu programı...

Asistanım Online firması olarak, deneyimli ve uzman kadromuzla sizlere 7/24 online hizmet sunmaktayız. Bizlere istediğiniz an iletişim hattımızdan ulaşarak salonunuz için en kaliteli hizmeti edinebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.