Asisyappy Blog

Müşteri Yönetim Programı

23 Haziran 2022
Müşteri Yönetim Programı

Dijitalleşen ve teknolojiye bağlı gelişen dünyada, işlerimizin tamamını online olara sanal ortamlardan yürütmemiz artık mümkün. Klasik usüllerin geride kaldığı ve yerini yeni ve akıllı yazılımların aldığı bir çağda yaşamaktayız. Bu sebeple işletmelerinize de yeni bir soluk getirmek amacıyla müşteri yönetim programı yazılımını işletmenizde uygulamaya koymayı mutlaka denemelisiniz. Peki, müşteri yönetim programı yazılımını kullanmak sizlere neler kazandırır ?

Müşteri Yönetim Programı Avantajları
  • Müşterilenizin hangi tarihlerde işletmenizi ziyaret ettiklerini öğrenerek onlara da bu bilgiyi bildiğinizi belli ederek kendilerini özel hissetmelerini sağlamış olacaksınız. Bu durum da beraberinde yüksek müşteri memnuniyetini getirecektir.
  • Akıllı yazılım ile müşterileriniz randevularını online olarak alırken hem kendi uygunluğunu ayarlayarak hem de salonunuzun uygunluk durumunu görüp ona göre randevusunu oluşturabilir. Siz de tek tuşla bu randevu sistemini dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz.
  • Klasik usüllerle işletilen bir salonda tüm müşteri takibi, müşteri analizi gibi işlemler çalışanların omzunda bir yük oluşturmaktadır. Fakat müşteri programı yazılımı, bu işlerin yükünü çalışanlarınızın omzundan alarak sistemli bir şekilde gereken her işlemi akıllı formatlarla yapmaktadır.
  • Mutlu müşteriler, mutlu çalışanlardan geçer. Çalışanlarınız iş yükü ne kadar az olursa onlara verecekleri hizmet daha da kaliteli ve sağlıklı oalcaktır. Bu bağlamda müşteri yönetim programını kullanarak, normalde çalışanlarınızın yapacağı işlemleri yapay zeka ile özel tasarlanan bu yazılım yapmış olacaktır. Bu durumda hem zamandan hem de günlük iş yoğunluğundan tasarruf edilmiş olacaktır.
  • Mali hesaplarınızda yaşanacak olan olası karışıklıkların önünü keserek her müşterinin ödeme bilgilerini ayrı ayrı inceleyebileceksiniz. Bu sayede finansal raporlamalarınızı da tek tuşla dijital bir şekilde erişebileceksiniz. Ayrıca müşteri yönetim programı bunları size rapor formatında da sunmaktadır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde bu raporları inceleyebilme imkanınız olmaktadır.
  • Gün içerisinde planlı olmak, zaman yönetimi açısından oldukça mühimdir. Müşteri yönetim programı, gün içerisindeki işlerinizi belli bir plana bağlı kalarak düzenler. Bu düzenleme işlemini de hem müşterilerinizin hem de salonunuzun uygunluğuna göre titizlikle şekillendirir.

Asistanım Online firması olarak, deneyimli ve uzman kadromuzla sizlere 7/24 online hizmet sunmaktayız. Bizlere istediğiniz an iletişim hattımızdan ulaşarak salonunuz için en kaliteli hizmeti edinebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.