Asisyappy Blog

Müşteri Takip Programı

22 Haziran 2022
Müşteri Takip Programı

İşletmenizde müşterilerinizi takip edebilmeniz için yazılım kullanmanız sizi daha hızlandıracak, daha güvenli ve daha takipli süreç sağlayacaktır. Müşteri takip programı bu aşamada devreye girer ve müşterilerinizi kayıt edip takibini yapmanıza olanak verir.

  • İlk olarak müşteri kartlarınızı tanımlayınız .
  • Sonrasında müşterilerinize borç alacak, giren çıkan ücret işlemlerini işleyiniz .
  • Girdiğiniz işlem hareketlerinin toplamlarını görebilirsiniz .
  • Girdiğiniz işlem hareketlerini raporlayabilirsiniz .
Müşteri Takip Programının Özellikleri
  • Düzenli gelir veya giderlerinizi takip etmek için tekrarlama özelliğini kullanabilirsiniz. Oluşturduğunuz faturalara etiket ekleyerek, finansal durumunuzu kategorilendirebilirsiniz. Firmanızın hangi kasa ve banka hesabından ne tür hareket gerçekleştiğini, para giriş ve çıkışlarını takip edin.
  • Müşteri takip programı ile hangi işlem için ne kadar randevu oluşturulduğunu görebileceksiniz. Bu durum da hangi işlemden daha çok kar elde edeceğinizi de gözlemlemiş olacaksınız. Sonuç olarak da az kazanç işlemlerin yanı sıra daha ciddi kazanç elde ettiğiniz işlemlere yoğunlaşarak müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.
  • Müşterilerinize yaptığınız tüm işlemleri hizmet girişi olarak kayıt altına alabilirsiniz. Hizmetlere bağlı olarak oluşacak ödeme bilgiler üzerinden tahsilat alımlarınızı gerçekleştirebilir, sistem üzerinden sözleşme hazırlayabilirsiniz.
  • İşletmenize uygulayacağınız müşteri takip programı ile birlikte müşterilerinize karşı %100 güven uyandırarak onları tatmin edebileceksiniz. Ayrıca kullanım kolaylığı açısından da işletme sahibine ve işletme çalışanlarına ciddi oranda rahatlık sağlayacaktır.
  • Mali hesaplarınızda yaşanacak olan olası karışıklıkların önünü keserek her müşterinin ödeme bilgilerini ayrı ayrı inceleyebileceksiniz. Bu sayede finansal raporlamalarınızı da tek tuşla dijital bir şekilde erişebileceksiniz.
  • Gün içerisinde planlı olmak, zaman yönetimi açısından oldukça mühimdir. Müşteri takip programı, gün içerisindeki işlerinizi belli bir plana bağlı kalarak düzenler. Bu düzenleme işlemini de hem müşterilerinizin hem de salonunuzun uygunluğuna göre titizlikle şekillendirir.

Asistanım Online firması olarak, deneyimli ve uzman kadromuzla sizlere 7/24 online hizmet sunmaktayız. Bizlere istediğiniz an iletişim hattımızdan ulaşarak salonunuz için en kaliteli hizmeti edinebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.