Asisyappy Blog

Müşteri Randevu Takip Programı

20 Haziran 2022
Müşteri Randevu Takip Programı

Müşteri randevu takip programı, işletmeniz için düzenli bir biçimde randevu takvimi oluşturur. Müşterileriniz, bu takvimi inceleyerek hem kendinin hem de işletmenizin uygunluğunu ayarlayarak randevu tarihi ve saati seçimi yapabilmektedir. Ayrıca olası özel durumlarda veya yoğunluğunuz çok olduğu saatlerde takvimde müsait olmadığınızı belirterek hem müşterilerinizin beklemesini önlemiş olursunuz hem de iş yoğunluğunuzu azaltmış olacaksınız.

Müşteri Randevu Takip Programı Kimleri Kapsar ?
  • Güzellik merkezi ve kuaför salonları
  • Özel klinikler
  • Özel sağlık kuruluşları
  • Estetik merkezleri
  • Danışmanlık firmaları
Müşteri Randevu Takip Programının Avantajları Nelerdir ?

Kuaför programları, salon işletmecilerinin sıkça başvurduğu bir akıllı yazılım sistemidir. Salonunuzda ihtiyaç duyacağınız her türlü kolaylığı size sağlayan bu program sistemi, finansal işlerden stok takibine, müşteri analizinden çalışan düzenine kadar her türlü ayrıntıyı size sistemli bir biçimde sunmaktadır.

Kuaför Programları Kullanmanın Avantajları Nelerdir ?
  • Akıllı yazılım ile müşterileriniz randevularını online olarak alırken hem kendi uygunluğunu ayarlayarak hem de salonunuzun uygunluk durumunu görüp ona göre randevusunu oluşturabilir. Siz de tek tuşla bu randevu takip programını dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz.
  • Mutlu müşteriler, mutlu çalışanlardan geçer. Çalışanlarınız iş yükü ne kadar az olursa onlara verecekleri hizmet daha da kaliteli ve sağlıklı oalcaktır. Bu bağlamda müşteri randevu takip programı kullanarak, normalde çalışanlarınızın yapacağı işlemleri yapay zeka ile özel tasarlanan bu yazılım yapmış olacaktır. Bu durumda hem zamandan hem de günlük iş yoğunluğundan tasarruf edilmiş olacaktır.
  • Müşteri randevu randevu takip programı ile birlikte müşterilerinizin dilediği saati belirleyerek özel olarak işlemini yapmasını arzu ettiği veya daimi hizmet aldığı bir çalışan varsa onu da seçebilme imkanı bulunmaktadır.
  • Müşteri randevu takip programı, bir bakıma müşteri memnuniyetini arttırmak adına yapılacak olan en büyük yatırımlardan biridir. Çünkü, her müşteri kendini özel hissetmek ister. Bu sebeple, işletmenizde kuför adisyon takip programını kullanarak hangi müşterinizin ne zaman işletmenize geldiğini bilirsiniz ve iletişiminizde de bunu edersiniz. Bu durum da müşterinin kendini özel hissetmesine neden olarak müşteri memnuniyetini ciddi oranda arttıracaktır.
  • Klasik usüllerle işletilen bir salonda tüm müşteri takibi, müşteri analizi gibi işlemler çalışanların omzunda bir yük oluşturmaktadır. Fakat müşteri randevu takip programı, bu işlerin yükünü çalışanlarınızın omzundan alarak sistemli bir şekilde gereken her işlemi akıllı formatlarla yapmaktadır.

Asistanım Online firması olarak, deneyimli ve uzman kadromuzla sizlere 7/24 online hizmet sunmaktayız. Bizlere istediğiniz an iletişim hattımızdan ulaşarak salonunuz için en kaliteli hizmeti edinebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.