Asisyappy Blog

Kuaför Salonu Yönetimi

07 Haziran 2022
Kuaför Salonu Yönetimi

Kuaför salonunuzu yönetmenin stressiz bir yoluna mı ihtiyacınız var? Çözüm, süreçleri hızlı bir şekilde otomatikleştirmenize ve kârınızı katlamanıza yardımcı olacak bir kuaför salonu programıdır. Kaliteli kuaför yazılımı ile dünya çapında binlerce güzellik şirketi işlerini büyütebilir, zamandan tasarruf edebilir ve pazarlama stratejileri uygulayabilir.

Kuaför salonlarını fiyat ve kalite açısından otomatikleştirmeye yönelik birçok hizmet arasında, Asistappy yazılımı not edilebilir. CRM programı her tür ve büyüklükteki güzellik salonları - berberler, manikür stüdyoları, SPA ve solaryumlar için uygundur. Açılıştan önce veya işlemler sırasında bir kurumu Asistappy 'e bağlayabilirsiniz.

Kuaförlük programının faydası nedir?
Müşteri Takibi

CRM sistemi, misafirler hakkında gerekli bilgileri hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. Tercihler, satın alma geçmişleri hakkındaki bilgiler, ziyaretleri analiz etmek ve bir reklam stratejisi geliştirmek için kullanılabilir.

Basit Zamanlayıcı

Asistappy size bir kuaför için çevrimiçi randevu alma fırsatı verir. Hizmet aracılığıyla, personel için iş yükü programını kontrol etmenin yanı sıra rezervasyonların zamanlamasını izlemek kolaydır.

Bildirimler

Kuaför çalışanları asla programı karıştırmazlar, toplantıları kaçırmazlar. Sistem size önemli olan her şeyi zamanında hatırlatacaktır.

Önemli Mesajlar

Asistappy ile doğum günü tebrikleri, program bilgileri ve randevu onayları gönderin. E-posta pazarlaması, berber ziyaretlerini artırmanın harika bir yoludur.

Sosyal Ağlarla Entegrasyon

Kuaför salonunuzu Instagram veya başka bir sosyal ağ üzerinden tanıtın - profilinizde çevrimiçi bir randevuya bağlantı ayarlamak kolaydır. Hiçbir müşteri kaybolmaz.

Kuponları, Bonusları ve Promosyonları Yönetme

Müşterilerinizi sadakatleri için indirimler ve kuponlarla ödüllendirin. Bunu doğrudan Asistappy ’de yönetebilirsiniz. Düzenli olarak promosyonlar sunarak konuklarla iletişimde kalın. Bu, ziyaret sıklığını artırmaya yardımcı olacaktır.

Envanter

Her kuaför salonu, envanter, sarf malzemeleri ve ilgili ürünlerin etkin bir muhasebesine ihtiyaç duyar. Satış cirosu maksimum şeffaflık gerektirir. Detaylı analizler ile stok seviyelerini kontrol edebilir ve satışları takip edebilirsiniz.

Personel Maaşı

Personel mutlu olacak. Programın yardımıyla, istenilen komisyon miktarını belirleyerek çalışanları sıkı çalışma karşılığında ödüllendirmek kolaydır. Asistappy, bu sistemi tamamen otomatikleştirerek her tür ödemeyi esnek bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Güzellik Salonları İçin Crm - Başarı İçin Bir Araç

Güzellik endüstrisi çok rekabetçi bir endüstridir, bu nedenle liderin parmağını sürekli olarak nabzında tutması gerekir. Kuaförlere yönelik Asistappy programı, kurumun çalışmaları hakkında kapsamlı bilgiler sağlar: satış raporları, çalışan puanları, çevrimiçi rezervasyonlar ve müşteri. Ağın çeşitli dallarının çalışma sonuçlarını karşılaştırmak uygundur.

Kuaföre Online Randevu

Online rezervasyon, salonunuzu rekabette öne çıkaracak uygun bir seçenektir. Müşteriler, kendi kendine kaydetmenin telefon görüşmeleri yapmaktan çok daha uygun olduğunu belirtiyor. Asistappy programı, kuaförün web sitesine ve sosyal ağ profillerine bir çevrimiçi randevu widget'ı yüklemenizi sağlar.

Bölgenizde bir kuaför açmak için birkaç ardışık adımı izlemeniz gerekir. Ve bir güzellik salonunu kar etmek için doğru yazılımı seçmeniz gerekir.

Asistappy, işletmelere hiçbir gizli ücret veya işlem ücreti olmaksızın birden fazla imkân sunar. Programın yönetimi kolaydır, kişisel bir bilgisayardan ve bir mobil uygulamadan erişilebilir. Berber dükkânınızın ilerlemesini dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz - tek ihtiyacınız olan internet erişimi.

Asistappy'nin tüm özelliklerini hemen şimdi deneyebilirsiniz. İlk 2 haftalık kullanım ücretsizdir ve istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Online randevu programı.Asistappy'nin tüm özelliklerini hemen şimdi deneyebilirsiniz. İlk 2 haftalık kullanım ücretsizdir ve istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.