Asisyappy Blog

Kuaför Programları

20 Haziran 2022
Kuaför Programları

Kuaför programları, günümüzde kullanım kolaylığı açısından oldukça popülerleşen bir sistem haline gelmiştir. Fakat, bu programlarını işinin ehli ve alanında uzman bir firmadan temin etmek elzemdir. Asistanım Online firması, uzun yıllık tecrübe dolu geçmişiyle sizlere kaliteli ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla hizmet vermektedir.

Kuaför Programları Nedir ?

Kuaför programları, salon işletmecilerinin sıkça başvurduğu bir akıllı yazılım sistemidir. Salonunuzda ihtiyaç duyacağınız her türlü kolaylığı size sağlayan bu program sistemi, finansal işlerden stok takibine, müşteri analizinden çalışan düzenine kadar her türlü ayrıntıyı size sistemli bir biçimde sunmaktadır.

Kuaför Programları Kullanmanın Avantajları Nelerdir ?
  • Kuaför programaları, işletmenizi belli bir düzende ve nizamda yürütebilmeniz için elinizde barındırabileceğiniz en büyük fırsatlardan biridir.
  • Kuaför programları, müşteri takibinizi akıllı bir sistemle yaparak hangi müşterinizin hangi tarihlerde salonunuzu ziyaret ettiğini öğrenebilir ve yaptırdığı işlemlere erişebilirsiniz.
  • Kuaför programları sayesinde gelir - gider hesaplamalarınızı güvenle yaptırabilir ve bu hesapları yapmanız için ek bir vakit yaratmaya veya ek olarak enerji sarfetmeye ihtiyacınız kalmaz.
  • Gün içerisinde planlı olmak, zaman yönetimi açısından oldukça mühimdir. Kuaför programları, gün içerisindeki işlerinizi belli bir plana bağlı kalarak düzenler. Bu düzenleme işlemini de hem müşterilerinizin hem de salonunuzun uygunluğuna göre titizlikle şekillendirir.
  • Kuaför programları sayesinde işletmenizdeki ürünlerin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca stoktaki ürün adetlerinizi ve ürün çeşitlerini takip edebelir ve programınızı ona göre ayarlayabilirsiniz.
  • Kuaför programları, sizlere düzenli adisyon takibi de yapar. Siz de bu sayede kar ve zarar durumunuzu kolaylıkla kontrol altında tutabilirsiniz. İşletmenize uygulayacağınız adisyon programı ile birlikte müşterilerinize karşı %100 güven uyandırarak onları tatmin edebileceksiniz. Ayrıca kullanım kolaylığı açısından da işletme sahibine ve işletme çalışanlarına ciddi oranda rahatlık sağlayacaktır.
  • Kuaför programı kullanmanın en önemli özelliklerinden biri ise olası mali karışıklıkların önüne geçerek maddi bir kayıp yaşanmasını önlemek olacaktır.
  • Asistanım Online firması olarak, deneyimli ve uzman kadromuzla sizlere 7/24 online hizmet sunmaktayız. Bizlere istediğiniz an iletişim hattımızdan ulaşarak salonunuz için en kaliteli hizmeti edinebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.