Asisyappy Blog

Kuaför Programı Yazılımı

20 Haziran 2022
Kuaför Programı Yazılımı

Kuaför programı yazılımı, kuaför ve güzellik salonlarına özel tasarlanan yazılımlardır. Günümüzün tek ya da zincir modern kuaför salonlarının her geçen gün artan salon içi ve salon dışı bilgi akışı ve ön muhasebe ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış olan programda, işletme sahiplerinin salonları ile ilgili görmek ve bilmek istedikleri tüm detaylar, en ince ayrıntısına kadar oldukça fazla sayıda raporlarla birlikte günlük, aylık ve istenirse yıllık olarak renkli grafikler eşliğinde verilebilmektedir. Kuaför ve salon müşterilere yönelik hazırlanabilecek pazarlama faaliyetlerinde kullanabilen her türlü bilgiyi bünyesinde barındıran kuaför programı yazılımı, veri kaybına yol açmayan yapısı ve güvenliği ile de bir işletmecinin her türlü beklentisine karşılık verebilmektedir.

Kuaför Programı Yazılımının Özellikleri
  • Kuaför programı yazılımının en belirgin özelliklerinden biri salon işletmecisinin tüm kontrolü elinde tutmasını sağlamasıdır. Salon sahibi çevrimdışı veya çevrimiçi her şekilde her yerden salonuna hakim olabilmektedir.
  • Kuaför programı yazılımı, salonlara özel olarak tasarlanmış olan bir yapay zeka sistemi ile programlanmıştır.
  • Kuaför programı yazılımı ile finansal işlemlerden stok takibine her türlü işlemi yapmanız mümkündür.
Kuaför Programı Yazılımını Kullanmanın Avantajları Nelerdir ?
  • Kuaför programı yazılımı, sizlere öncelikli olarak zaman kazandırır. Zaman kazanmak, işletmeler için oldukça önemlidir.
  • Seans gerektiren işlemlerde, seans kontrollerini ve düzenlemelerini yaparak hem müşteriye hem de işletmeye hatırlatmalar yapılır.
  • Geniş raporlama özelliği olan kuaför programı yazılımında, muhasebe işlemlerinizi kolayca yapmanıza ve raporlarına saniyeler içerisinde erişebilmenize olanak sağlar.
  • Kuaför programı yazılımının belki de en önemli özelliği dilediğiniz yerden ister bilgisayardan ister mobilden işletmenize erişebilme ve kontrol altında tutmak olacaktır.
  • Kuaför yazılım programıyla, işletmenizde yapılan her işlem kayıt altına alınır. Bu durum da olası bir karışıklığın önüne geçer.
  • Kuaför programı yazılımı ile birlikte ürünlerinizin stok takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Adedini ve çeşidini belirleyerek düzenli bir şekilde inceleyebilirsiniz.
  • Gün içerisinde planlı olmak, zaman yönetimi açısından oldukça mühimdir. Kuaför programı yazılımı, gün içerisindeki işlerinizi belli bir plana bağlı kalarak düzenler. Bu düzenleme işlemini de hem müşterilerinizin hem de salonunuzun uygunluğuna göre titizlikle şekillendirir.

Asistanım Online firması olarak, deneyimli ve uzman kadromuzla sizlere 7/24 online hizmet sunmaktayız. Bizlere istediğiniz an iletişim hattımızdan ulaşarak salonunuz için en kaliteli hizmeti edinebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.