Asisyappy Blog

Güzellik Salonu Yönetim Programı

16 Haziran 2022
Güzellik Salonu Yönetim Programı

İster bir spaya, kuaföre, güzellik salonuna veya tırnak salonuna sahip olun salon sahibi olarak hangi kategoriye girerseniz girin, dünyanın geliştiğini, zamanın değiştiğini ve dijital çağın kalıcı olduğunu belirtmek yerinde olacaktır. Bu nedenle, sektörünüz için en son teknoloji araçları ile işletmenizi güncel tutmanız hayati önem taşımaktadır. İşte bu yüzden iyi bir güzellik spa salonu yönetim yazılımı seçmek, salon için önemi bir faktördür. Güzellik salonu yönetim programı, özel olarak geliştirilmiştir.

1. Kolay ve Esnek Randevu Planlaması

Bu uygulama hem spa salonu sahiplerinin hem de müşterilerin sistemde zaman kazanmalarına yardımcı olacaktır. Asistappy ile bu randevuları güne veya haftaya göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca çalışan müsaitliklerini görebilir ve buna göre randevular atayabilirsiniz.

2. Organize Rezervasyon Takvimi

Tüm müşteri randevularını veya programlarını ilk bakışta görebilirsiniz. Sahibi olarak sizin, hizmetinizi rezerve eden müşteri sayısını görme, gerçek zamanlı rezervasyon bildirimleri, iptal bildirimleri alma, bildirimi açabilirsiniz. Randevuları düzene koymak, müşterinin tarafında çifte rezervasyonun önlenmesine yardımcı olduğu için sorunsuz bir sürece izin verir.

3. Hedefli Pazarlama Kampanyaları

Salon sahiplerinin yeni ürünler, hizmetler veya ilk kez gelen müşteriyi tekrar eden bir müşteriye dönüştürmek için gereken diğer bilgiler e-posta göndermek için doğru müşterileri hedeflemesine yardımcı olacaktır.

4. Genel Müşteri Deneyimini ve Geliri Artırır

Kuaförü aramadan ve hatta fiziksel olarak salona gitmeden sadece arkanıza yaslanıp rahatlamaktan ve salon randevularını online olarak almaktan mutlu olmayacak herhangi bir müşteriyle tanıştığımı sanmıyorum. Müşteri deneyiminin iyileştirmeye olan katkısını görmezden gelmemelisiniz. Randevusunu alırken diğer hizmetlerinizi de görecek ve bu hizmetleri de almak isteyeceklerdir.

5. Artan Müşteri Tabanı

Ne kadar arttığını veya azaldığını görmek için müşteri tabanınızı haftalık veya aylık olarak kolayca takip edebilirsiniz. Her işletme ilerleme ister ve bu, yalnızca yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, İnsanlar randevu almak için telefonu ellerine almaları gerekmediğini, ancak bunu bir uygulamada kolayca yapabildiklerini bildiklerinde, işletmenin müşteri tabanını artıracaktır.

6. Satışları İzlemeye Yardımcı Olur

Sistem üzerinde satış raporları otomatik olarak oluşturulur. Bu, sistemdeki tüm satışlarınızı takip etmenin ve izlemenin harika bir yoludur. Ayrıca müşterilerinizin indirim uyguladığınızda indirim raporu hangi indirimlerin kullanıldığını ve nasıl uygulandığını görmenize olanak tanır.

7. Yaklaşan Randevuları ve Randevuları Bildirimler Yoluyla Yönetin

Dürüst olalım. Hiç kimse herhangi bir işte uzun süre beklemekten hoşlanmaz. Müşterilerinize e-posta veya kısa mesaj yoluyla yaklaşan randevularını hatırlatın. Randevularınızı yönetmek ve müşterilere anında hatırlatıcılar göndermek, salon sahibi tarafında verimliliği, güvenilir bir sistemi ve organize çalışma sistemini gösterir.

8. Güzellik Spa Salonu İşletmenizin Profesyonel Görünmesini Sağlar

Profesyonellik, işletmenizi diğer işletmelerden farklı kılmanın anahtarlarından biridir ve bunu yapmanın bu yazılımdan yararlanmaktan daha iyi bir yolu var mı? Müşteriler tarafında, gördükleri tek şey çok profesyonel bir iş ve bu sizin saygı kazanmanızı sağlayacaktır.

Güzellik Salonu Yönetim Programı hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.