Asisyappy Blog

Güzellik Salonu Programı

31 Mayıs 2022
Güzellik Salonu Programı

Müşteriler, güzellik salonu programı ana aktörleridir. Asistappy modülleri, yönetim programının yeteneklerini gösterebilmesi açısından önem taşır. Bunları kullanarak şirketin gelirini doğrudan etkileyebilir, ortalama satış ve ziyaret sıklığını artırabilir, salonun yüklemesini planlayabilir, indirim programları ile misafir sadakatini artırabilir ve hizmet kalitesini iyileştirebilirsiniz. Güzellik salonu yönetim programımızı inceleyin ve modern teknolojileri kullanarak bir müşteri tabanını nasıl geliştirebileceğinizi, ortalama müşteri sayınızı nasıl artırabileceğinizi, mal ve hizmet talebini nasıl düzenleyebileceğinizi ve modern hizmetleri nasıl tanıtabileceğinizi anlayabileceksiniz.

ASİSTAPPY programlarının felsefesinin merkezi müşteridir. Güzellik salonları programının tüm modülleri, bir müşteriyi çekmek ve elde tutmak için tek bir temel faktöre yöneliktir. Bir güzellik salonunun müşterilerini kaydetme programı, başarılı bir güzellik işinin temelidir.

Müşteri Hizmetleri Geçmişi

ASİSTAPPY güzellik salonu sistemi, konuklarınızın hizmet ve mallar açısından tercihlerini, daha o size söylemeye vakit bulamadan size söyleyecektir.

Salonun müşterisine tercihlerine göre hangi yeni ek hizmet, ürün veya hizmetin sunulabileceğini hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Müşterinizin daha ikinci ziyaretinde yeni müşteri olmasına rağmen, hatırlandığını görmekten memnun olacak ve düzenli gelen sadık bir müşteri kazanmış olacaksınız. Müşteri, örneğin ilk ziyaretinin tarihini hatırladığınızdan memnun kalacaklar ve kendilerini önemli hissedeceklerdir.

Salonunuza yeni müşterilerin üye olması için onlara yeni üye kaydı formlarını sunuyoruz. Formlar size yeni müşterilerin yolunu açacaklardır. İnsanlar sizi de gelip ziyaret edecekler hizmetleriniz hakkında bilgi alacaklardır. Sonrasında kayıt yapanları müşteri olarak ekleyim iletişime devam edebilirsiniz.

Ön kayıt formu, Bir güzellik salonunun müşterilerini kaydetme programı olarak çalışmaktadır.

Düzenli gelen müşterileriniz için Bonus tanımlaması güzel bir uygulamadır Asistappy bunu otomatik olarak yapabilmenize imkân tanıyor.

Salon çalışanları için otomatik iş planlaması.

Kayıttaki müşteri durumlarını görüntüleme - yeni, önemli, çağrı gerekli, kara listeye alınmış ve diğerleri.

Yönetici, bir misafirin veya çalışanın doğum gününün her zaman farkındadır ve bu etkinliği gözetimsiz bırakmayacak, salona birçok olumlu duygu ve olumlu geri bildirim katacaktır.

Güzellik salonu programı, güzellik salonunda hangi hizmetlerin verildiğini analiz eder ve güzellik salonunu tekrar ziyaret etmesi gereken konukların bir listesini oluşturur;

90 gün boyunca güzellik salonunu ziyaret etmeyen biri varsa, bu durum hatırlatıcılarda gösterilecektir.

Bonus sistemini kullanırsanız, bonusların yakılması hakkında bilgi, müşteriyle iletişime geçmek ve salonda bir sonraki randevuyu almak için iyi bir bahane olacaktır.

Yeni Randevu Bildirimi

Online olarak müşteri kendi randevusunu belirlediğinde bildirim alınan sistem.

Paket Satışlar Takibi

Müşterilerin almış olduğu paket satışlarından kaç seansı kaldı ne kadar ödemesi var. Hangi paketleri aldı, görüntüleyin analiz edin.

Müşteri Analizi

Müşterinizin geçmişe yönelik işlem ya da uygulamalarını görün onlara yeni önerilerde bulunup sizden almadıkları hizmetleri tanıtın.

Müşteri Ödeme Bildirimi

Müşterilerinizin aldıkları hizmetleri ve seansları cari hesaplarına ekleyerek ödemelerini kontrol edebilirsiniz

Ürün Satış Takibi

Satış ürünlerinin stok takibini yapın azalan stoklarınızı otomatik olarak bildirir. Detaylı ürün satış raporları vererek ürün satışı yönetiminde güçlü destek sağlar.

Kasa ve Cari Takibi

Kasa ve cari analizleri ile anlık kontroller yapın. Dilerseniz analizlerinizi, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak görüntüleyin.